İade & Değişim Süresi:

 

Satın almış olduğunuz ürünleri 14 gün içerisinde iade etme veya değiştirme hakkına sahipsiniz. İade veya değişim talebiniz onaylandıktan sonra ayakkabıların faturası, orjinal kutusu ve bütün standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz olarak  MNG kargo aracılığı ile14 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir.

 

İade İşlemi:

 

İade talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. İade etmek istediğiniz ürünleri tarafımıza göndermeden önce e-posta yolu ile veya hesabım bölümünden "iade taleplerim" kısmına tıklayarak bildirmeniz gerekmektedir. İade talebinin onay bilgisi e-posta yolu ile size iletildiğinde ürünün gönderimini gerçekleştirebilirsiniz. İade etmek istediğiniz ürünleri orjinal kutusu, bütün standart aksesuarları ve faturası ile birlikte eksiksiz olarak onay tarihi itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. İadelerinizde kullanacağınız MNG kargo hesap kodu onay mailinde sizlerle paylaşılacaktır.

 

İade Şartları:

 

*Kullanılmış ve orjinalliğini kaybetmiş ürünlerde kesinlikle iade işlemi yapılmamaktadır.

* Kullanım kaynaklı hasar görmüş (yırtılmış, kalıpta deformasyon oluşmuş, kopmuş, vb.) ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir.

*Yasal düzenlemeler geregi tüm siparişler sevk irsaliyesi ve e-fatura kopyası ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen dökumanların bulunduğundan emin olunuz. 

*E-fatura mail adresinize ulaşmayan müşterilerimizin bizimle iletişime geçmesi gerekmektedir.

 

Ürün İadesinde Geri Ödeme:

 

*Kredi kartı ile yapılmış alışverişlerde geri ödeme İyzico aracılığıyla 1-3 iş günü içerisinde, banka kartı ile yapılmış alışverişlerde ödeme Iyzico aracılığıyla 7-14 iş günü içerisinde  hesabınıza yatırılır.

*Havale yöntemi ve kapıda ödeme ile yapılmış alışverişlerde geri ödeme 3-5 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılır. 

 

Değişim İşlemi:

 

Satın almış olduğunuz ayakkabıyı aynı modelin başka bir numarası ile değiştirmek istiyorsanız; gönderiyi gercekleştirmeden önce e-posta yolu ile değişim talebinizi bildirmeniz gerekmektedir. Değişim talebinde bulunmak için teslimat tarihi itibariyle 14 gününüz bulunmaktadır. Değişim talebiniz e-posta yolu ile onaylandığında ürünü MNG kargo ile tarafımıza gönderebilirsiniz. Değiştirmek istediğiniz ürünün orjinal kutusu, bütün standart aksesuarları ve e-fatura kopyası ile birlikte eksiksiz olarak değişim onay tarihinden itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza teslim edilmesi gerekmektedir. Değişim işlemlerinde kargo ücreti tarafımıza aittir.

 

Değişim Şartları:

 

*Kullanılmış ve orjinalligini kaybetmiş ürünlerde kesinlikle değişim işlemi yapılmamaktadır.

*İstediğiniz beden tükenmiş ise, söz konusu ürünün tutarı tarafınıza iade edilecektir.

*Ürünü başka bir model ile değiştirmek istiyorsanız, ürünü iade etmeniz ve yerine talep ettiğiniz ürün için yeni bir sipariş oluşturmanız gerekmektedir.

*Yasal düzenlemeler gereği tüm siparişler sevk irsaliyesi ve e-fatura kopyası ile kargolanır. İade işlemlerinde size gönderilen orijinal dokumanların bulunduğundan emin olunuz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR