Hakkımızda

 

3 nesildir tutku ile en üst kalitede ayakkabı üretimi yapan aile şirketimizin genç kadın temsilcileri olarak yeni bir marka ve vizyonla TetaShoes.com 'u yarattık.

Tetashoes olarak yepyeni koleksiyonlar ile erkek egemen ayakkabı sektöründe, kadın gözüyle ve girişimci ruhumuzla fark yaratmak için yola çıktık.

Yıllardır dünyanın her köşesine gönderdiğimiz üst segment  deri ayakkabıları daha ulaşılabilir fiyatlarla ülkemizde nihai müşterilerimize, online platformlarda ulaştırmak markamızın ana çıkış noktalarından biri oldu.

Teta Shoes markası İzmir, Işıkkent’ de doğdu ve üretimi burada devam etmektedir.  Yenilikçi ruhumuzu ve özgünlüğümüzü yansıttığımız koleksiyonlarımızda tüm ürünlerimiz, en kaliteli malzemelerle ve %100 el işçiliği ile üretilmektedir.

Teta Shoes markasına olan inancımız ürünlerimize olan inancımızla başladı. Günün her anında kullanabileceğiniz, stil sahibi ayakkabılarımız, orijinal malzeme kalitesi ve rahat kalıpları sayesinde ayak sağlığınızı da ön planda tutmaktadır.

Tutku ile ürettiğimiz bu ayakkabıları, direkt olarak online satış platformlarında sizlerle buluşturabilmek ve son kullanıcımız olan siz değerli müşterilerimiz ile birebir etkileşimde bulunacak olmak bizleri fazlasıyla heyecanlandırmaktadır.

Daima daha iyisini üretmek ve sizlerle paylaşmak dileği ile...

 

TETASHOES EKİBİ

 

 

 

 

 

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR